חלופה לפרק הכמותי
באוניברסיטת בן-גוריון בנגב - החבילה המלאה

החבילה המלאה בקורס החלופה לכמותי באוניברסיטת בן-גוריון.
החבילה כוללת:
1. הקורס המקוון של טום דוגמא - הסברים מלאים מהבסיס לכל הנושאים הנלמדים בקורס, ופתרון מלא לכל החוברות עבודה שניתנות לתלמיד לאורך הקורס.
2. הקורס המלא של אמיר גוריון - כל שיעוריי העבר מהמרתונים שאמיר קיים, כל השאלות בקורס זה הן שאלות בלעדיות שאמיר כתב, השאלות מאתגרות ונותנות אפשרות לתרגל בצורה מיטבית לקראת המבחן הסופי במכינה.

Write your awesome label here.
לכל פידבק אנחנו תמיד זמינים:
מייל - campusonn@gmail.com
וואטסאפ - 0527442323
Write your awesome label here.

נועם אביזמיל - חלופה לכמותי ינואר 2024 - ציון כמותי סופי 150

אני ממליץ מאוד על הקורס של טום דוגמא, ועל המרתון של אמיר גוריון.
שני אנשים תותחים, עזרו לי להבין מאוד את החומר ונושאים שקשה לקלוט בחודש הפכו למאוד פרקטיים ונוחים. תודה רבה !

הילה יוגב - חלופה לכמותי ינואר 2024 - ציון כמותי סופי 150

קורס מעולה, משלים פערים שהמרצים לא מלמדים.  מועבר בצורה ממש ברורה ומונגש מאוד.
ממליצה מאוד.

רון מילבר - חלופה לכמותי ינואר 2024 - ציון כמותי סופי 150

בחירה הכי נכונה שעשיתי טום ואמיר סבלניים ובזכותם השגתי את הציון שהשגתי, ממליץ!
אני יכולה להגיד שבתור קורס חדש לא קיבלנו שום סיוע ותמיכה מעבר לשיעורים שלמדנו, וטום היה זה שנתן לנו את היכולת להצליח עם תרגולים נוספים, הסברים מעמיקים וזמינות מיידית לכל שאלה, לכל מי שמחפש להצליח את הקורס - תפנו לטום.
מאיה רחמן - יוני 23
חלופה לכמותי - מחזור ראשון 
הצלחתי במבחן והתקבלתי לתואר שרציתי, אני בטוח שהרבה מזה זה בזכותך ובזכות היכולת שלך להעביר שיעורים וחומר אז ממש תודה על הכל! תמשיך לעזור לעוד תלמידים עם הפלטפורמה הזאת, היא מדהימה🙏
אלעד טוסי - קיץ 23
חלופה לכמותי - מחזור שלישי 
הצלחתי במבחן והתקבלתי לתואר שרציתי, אני בטוח שהרבה מזה זה בזכותך ובזכות היכולת שלך להעביר שיעורים וחומר אז ממש תודה על הכל! תמשיך לעזור לעוד תלמידים עם הפלטפורמה הזאת, היא מדהימה🙏
יובל זיסק - ינואר 2024
חלופה לכמותי - ינואר 2024

אוהד מוטולה - חלופה לכמותי יוני 2023 - 141 כמותי

מי שלא בוחר בטום לא יודע מה הוא מפספס! מורה מדהים עם הסברים מעולים, הקשבה ותמיד זמין לשאלות. הוא הציל לי את הקורס ובזכותו הצלחתי להתקבל לתואר הנדסת נתונים !
בתור אחד שחשוב לו המרכיב הכמותי במבחן אמצע קיבלתי 79, אמרתי חייב לנסות את האתר של טום ובהחלט עזר לי מאוד נתן לי את כל הכלים ובסופי קיבלתי 99! אז אל תחכו למבחן הסופי ורוצו להירשם!

בני דז׳ורייב - אוקטובר 23
נתיב לאקדמיה - 144 כמותי
יכול להגיד שמי שמחפש שליטה וביטחון בחומר הכמותי חד משמעית הגיע למקום הנכון.
טום בתכנית מנגיש את החומר בצורה קולעת וברורה.
 הרבה מההצלחה שלי בקורס הגיעה בזכותו.

אורן רם - אוקטובר 23
נתיב לאקדמיה - 143 כמותי
הקורס באתר מכיל מגוון רחב של תרגילים, והסברים לתרגילים ומאפשר לעבור על מספר גדול של תרגילים בפחות זמן ויתרון חשוב לפני כולם. בנוסף יש מספר גדול של מבחנים וניתן לדמות סימולציות רבות לפני בחנים בעיקר ולהגיע מוכנים למבחנים בצורה המיטבית. יישר כוח טום תודה.
עידן אפגין - אוקטובר 23
נתיב לאקדמיה - 137 כמותי
מי שרוצה להצליח במרכיב הכמותי של הנתיב לאקדמיה חייב להתקשר לטום וכמה שיותר מהר. ללא ספק שהאתר שלו הוא הכלי שמכין אותך בצורה המיטבית ביותר להשיג את המטרה!
גל תמם
נתיב לאקדמיה - 149 כמותי
ממליצה בחום על האתר של טום לנתיב לאקדמיה. טום העביר לנו שיעורים וסגר לנו פינות קשוב וזמין להכל, מורה נהדר ממליצה בחום.
ענבל יצחק
נתיב לאקדמיה - 139 כמותי
האתר של טום נותן את המענה הכי מקצועי שיש! בזכות התרגול של טום הכרתי את כל השאלות המורכבות ורק ככה הצלחתי במבחן, בנוסף היה זמין לשאלות, אני ממליצה בחום!
מאיה נטף
נתיב לאקדמיה - 137 כמותי
תעשו לכם טובה ובשניה שאתם קוראים את זה תחייגו לטום בלי לחשוב פעמיים. 99 במבחן סוף לא בא ברגל,  99 במבחן סוף בא עם המון המון המון עזרה ותמיכה (גם נפשית) של טום.
יואב ממו
נתיב לאקדמיה - 144 כמותי
ללא ספק היו שאלות במבחנים שאם לא הייתי לומדת אצל טום לא הייתי מצליחה לענות עליהן. מגוון השאלות המורכבות שנתן לנו, הדרכים היצירתיות לפתרון ושיטות שונות שקיבלנו. תודה !
בר דור
נתיב לאקדמיה - 142 כמותי
מעבר לאכפתיות ודאגה בכל שעה הקורס של טום והאתר מקצועי ברמה אחרת! אחרי שבמבחן אמצע קיבלתי 80 לא חשבתי שיש לי סיכוי, הגעתי לטום וקיבלתי 100 במבחן הסופי.
רון אביטל
נתיב לאקדמיה - 144 כמותי
אחרי שהגעתי לשיעורים אצל טום, הכל נעשה ברור ואפשרי. מעבר למקצועיות והאכפתיות, קיבלתי תחושת ביטחון למבחנים ורק בזכות זה קיבלתי ציון מעולה והתקבלתי לתואר.
רותם פורת
נתיב לאקדמיה - 148 כמותי
הגעתי ליום הראשון בנתיב לאקדמיה דיי "אווט" מהר מאוד איבדתי את המורה בכיתה ולמזלי ראיתי את המודעה של טום, מאותו רגע החיים נהיו יפים וקלים, ההסברים פשוט מעולים.
מריאנה אבג'יאן
נתיב לאקדמיה - 147 כמותי
בקצרה, טום מורה מעולה! מלא בסבלנות, מסביר בצורה מעולה את החומר ונותן כלים מאוד חשובים לאורך הקורס.
למדתי בעיקר דרך האתר, לא הלכתי בכלל לכיתה, תודה טום!
תמר יפלח
נתיב לאקדמיה - 142 כמותי
שלא תיהיה לכם התלבטות, טום מורה בחסד.כמות הזמן והיחס שהוא נותן לתלמידים שלו,ההסברים המעולים והסבלנות שלא נגמרת. באמת אין כמוהו, ממליצה בחום לא תתחרטו.
עמית כהן
נתיב לאקדמיה - 144 כמותי
ממליצה על טום התותח על! מורה מעולה עם הסברים מפורטים, טכניקות מעולות וקסם אישי! ממליצה לכולם, יש המון מורים, אבל טום לוקח את החומר והופך אותו לידידותי.
עדי מסיקה
נתיב לאקדמיה - 147 כמותי
טום מורה תותח. הצטרפתי לאתר ממש לא מזמן, היה לי סלט רציני בראש. ממש הזוי, אבל פתאום הכל ניהיה קל וברור !
למי שמתלבט, חייב להמליץ על הקורס כאן.
אסף זנו
נתיב לאקדמיה - 140 כמותי
Created with
#el_1651863109644_626:hover { border: none; } .learnworlds-section[data-section-id="courseHero12"] .-enroll-btn-wrapper .learnworlds-button.full-width { max-width: 300px; position: relative; } .learnworlds-button.full-width { max-width: 300px; box-shadow: 0px 3px 3px 3px rgba(136, 135, 137, 0.6); } .learnworlds-button.full-width:hover { background-color: rgba(83, 178, 64, 0.8); }